top of page

Kariyer ve Şöhret Yönetimi 

 

Bufy Cast; Sinema, reklam, dizi, fotomodellik, mankenlik sektörlerine katılımını sağladığı bireylerin ve yapımcıların güvenlerini kazanarak, en güvenilir casting ajanslarının arasında yerini aldı. Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek, iyi projelerde sürekli birlikte çalışmak için harcıyoruz. 

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan, detayları atlamadan, doğru oyuncuyu ve modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel oyuncular ve modeller yetiştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Bufy Cast olarak misyonumuz ekip ruhunu benimseyen, disiplinli, güler yüzlü ve kaliteli imajıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş tecrübeli bir kimliğe sahip olmaktır. Ayrıca her zaman sektöre doğru isimler kazandırarak,  Tekstil firmalarının, modacıların, yapımcı ve kanalların oyuncu ve modellik rehber hizmetini en kaliteli şekilde almalarını sağlamaya devam etmektir. Oyuncu ve Modellerin eğitimli olmalarında kesin kararlı olan ajansımız, eğitime verdiği önemi misyonunda da vurgulamaktadır.

Bulunduğumuz konumumuz ve güvenimizden uzaklaşmadan, her geçen gün oyunculuk ve modellik mesleklerini bir adım daha önde tutabilmek, imkânlarımızı kullanarak ve yeni  imkânlar yaratarak reklam ve tanıtımlarınızda çözüm ortağınız olmak, tanıtım ve organizasyon işlerinizde bizimle çalışmanın keyfini almanızı sağlamaktır.

İletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle irtibata geçebilir, bizimle çalışmanın konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Vizyonumuz

bottom of page