top of page

Seveceğin bir iş seçersen, yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın.
                                                                             Confucius

Hizmetlerimiz

Modelli ve modelsiz ürün fotoğrafçılığı.

Özellikle tekstil sektörü başta olmak üzere, farklı sektörleri de kapsayan her türlü iç giyim, dış giyim, ayakkabı, aksesuar, ev tekstili vs. ürünlerin kendi stüdyolarımızda veya dış çekimlerimizde, kendi cast kadromuzda yer alan oyuncu ve model arkadaşlarında desteğiyle fotoğraflanması, tanıtım, reklam filmlerinin çekilmesi ve içeriklerin düzenlenmesi aşamalarını kapsamaktadır.

Reklam filmleri ve prodüksiyon hizmetleri.

Kendi bünyemizde ve müşterilerimizin taleplerine göre, onların işletmeleri veya stüdyolarında gerçekleştirdiğimiz çekim hizmetlerini kapsamaktadır. Çekimlerimiz sırasında kendi cast kadromuzda yer alan ekibimiz ile çalışıyor ve çekim sonrası tüm gerekli düzenlemeler, iyileştirmeler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Sektör ve hizmet alanı fark etmeksizin bir çok farklı sektöre hizmet sağlamaktayız. Çekimlerimiz sırasında 8K çözünürlüğe kadar kaliteyi yakalamamıza imkan sağlayan profesyonel ekipmanlar, en özel efektleri kullanmamızı mümkün hale getiren özel video ışıkları, paraflaşlar, isteğe, projeye ve bütçeye bağlı olarak drone'lar kullanabilmekteyiz.

Influencer, instagram, onlyfans, darkfans gibi platformlar için hesap yönetimi ve geliştirme hizmetleri.

Hepimizin bildiği gibi artık kullanıcılar için sosyal medya bir gelir kapısı haline gelmiştir. Kendi reklamını yapabilen, kaliteli içerikleri takipçilerine sunabilen kullanıcılar hemen ön plana çıkarak, bu işi kendi çıkarları adına avantaja çevirebilmektedir. Bu aşamada, hem halihazırda sosyal medyayı bir gelir kapısı haline getirmiş insanlar, hemde henüz bu işe başlamamış ve nereden başlayacağını bilmeyen insanlara hizmet vermekteyiz. Sosyal medya konusunda milyonlara varan organik takipçilerimiz olduğu gibi, instagram için mavi tik özelliğini aktif edebilmenizi sağlayacak yöntemlerinde bilincindeyiz. Tüm bunların yanısıra, kendi stüdyolarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile yapılan çekimleriniz de, sosyal medyada öne çıkmanızı sağlayacaktır. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Casting hizmetleri ve personel görevlendirme.

Kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz çekim ve prodüksiyon hizmetlerinin dışında, farklı prodüksiyon, yapım şirketleri ile işbirliği halindeyiz. Ay Yapım, TIMS gibi Türkiye'nin önde gelen dizi, film yapımcıları bile cast kadromuza ve görevlendirmelerimize güven duymaktadır. Yerli ve yabancı bir çok film, dizi, reklam gibi projelere oyuncu ve model arkadaşlarımızı görevlendirmiş ve sektörde üst seviyede tecrübe edinmelerine aracılık sağlamış olduk. Misyonumuzda da belirttiğimiz gibi amacımız hiçbir zaman başarılarımızı konuşarak zaman kaybetmek değil, daha başarılı işlere imzamızı atabilmek için hiç durmadan çalışmaktır.

Her konuda destek.

Hem ekibimizde yer alan oyuncu, model ve manken arkadaşlarımıza karşı, hem bizimle birlikte çalışmayı uygun bulan değerli müşterilerimize karşı, bildiklerimizi aktarmaktan, her zaman şeffaf davranmaktan çekinmedik. En kaliteli ve düzgün projelerin, tüm ekibin her konunun bilincinde ve birbirine karşı şeffaf olduğu projelerden oluştuğunu biliyoruz, bu sebeple müşterilerimize ve model arkadaşlarımıza her detayı en ince ayrıntısına kadar aktararak, kaliteyi hedefliyoruz.

bottom of page